Český malíř kolem 1950
Dívčí akt, signováno vlevo dole nečitelně, olej/sololit, 26,5 x 22 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.500,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Český malíř kolem 1950
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |